Aktualności

Loteria promocyjna dla Klientów Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub z Banku BPS, w tym Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że Klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i Banku BPS, w tym także Klienci BSZG KARPATIA, korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą „Logiczne, że się opłaca”. Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września 2021 roku i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

EKO Loteria informacja prasowa 1200x627

 

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty kredytowej Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub z Banku BPS.

W akcji promocyjnej biorą udział następujące produkty kredytowe dla klientów indywidualnych udzielane w Banku Spółdzielczym Ziem Górskich KARPATIA:

  • kredyt gotówkowy BEZPIECZNA GOTÓWKA,
  • kredyt ekologiczny EKO KARPATY,
  • kredyt Czyste Powietrze – w momencie włączenia do oferty Banku,
  • kredyt hipoteczny MÓJ DOM.

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpiszą umowę kredytową w jednym z Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS lub z Bankiem BPS, w tym także z BSZG KARPATIA, między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 roku otrzymają voucher z unikalnym numerem. Numer  ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl. Losowania nagród będą odbywać się od poniedziałku do piątku w terminie od 1 września do 9 listopada 2021r.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach.

Więcej informacji na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca” oraz regulamin znaleźć można tutaj:         REGULAMIN LOTERII