Bankowość Internetowa

Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA z satysfakcją pragnie Państwu zaoferować jedną z najnowocześniejszych, a zarazem bardzo bezpiecznych usług, dostęp do rachunku przez Internet – System Bankowości Internetowej eBankNet.
Korzystanie z Systemu jest łatwe i bezpieczne, dostępne z dowolnego miejsca na świecie, a także możliwe przez całą dobę i przez cały rok.
Jednym warunkiem korzystania z usługi jest dostęp do komputera z przeglądarką WWW. Warto podkreślić, że w projektowaniu i budowie systemu wykorzystano najnowszą wiedzę i technologię, zapewniającą całkowite bezpieczeństwo systemu.

Bank oferuje usługę bankowości internetowej zarówno dla klientów indywidualnych posiadających rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe ROR jak i klientów prowadzących działalność gospodarczą posiadających rachunek bieżący.

System Bankowości Internetowej umożliwia:

  • sprawdzanie wysokości salda rachunku
  • przeglądanie oraz drukowanie historii transakcji
  • definiowanie oraz składanie krajowych poleceń przelewów
  • zamawianie listy haseł jednorazowych,
  • dokonywanie zmian hasła,
  • zakładanie lokat terminowych.

Bank nie pobiera żadnych opłat abonamentowych za korzystanie z systemu bankowości internetowej. Aktywacja usługi - 15 złotych.

Osoby, które zechcą skorzystać z oferty prosimy o wypełnienie wniosku o świadczenie usług za pośrednictwem eBankNet i złożenie go w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA lub przesłanie pocztą na adres Banku.

Dzięki Systemowi Bankowości Internetowej uzyskują Państwo dostęp do własnego rachunku, stały kontakt z Bankiem oraz bezpieczeństwo realizowanych transakcji.