Western Union

Western Union oferuje łatwy i dogodny dla każdego sposób przesyłania pieniędzy w ramach międzynarodowej sieci placówek.

ATUTY WESTERN UNION TO:

- niezawodność - każdy przekaz pieniężny jest zabezpieczony przez światowej klasy komputerowy system bezpieczeństwa, zdefiniowany za pomocą unikalnego numeru kontrolnego transakcji (MTCN), jak również specjalnego hasła wybranego przez Klienta. Usługa ta gwarantuje, że Twoje pieniądze zostaną wypłacone szybko i wyłącznie właściwej osobie,

- szybkość - pieniądze można odebrać już po kilkunastu minutach po ich wysłaniu,

- wygoda - przedstawicielstwa Western Union znajdują się tam, gdzie są najbardziej potrzebne, w zależności od kraju: w bankach, placówkach pocztowych, aptekach, sklepach, na stacjach kolejowych, lotniskach oraz innych miejscach.

WYSYŁANIE PIENIĘDZY

1. Wystarczy zgłosić się do dowolnej agencji Western Union wypełnienić formularz "Wpłaty" oraz wpłacić kwotę przekazu wraz z opłatą za przekaz (zgodną z Tabelą Opłat)

2. Odebrać numer kontrolny transakcji MTCN

3. Powiadomić Adresata, np. telefonicznie o dokonaniu przekazu podając numer MTCN, kwotę przekazu oraz Nadawcę przekazu.

OTRZYMYWANIE PIENIĘDZY

1. Po otrzymaniu powiadomienia od nadawcy przekazu, o dokonaniu przekazu przez sieć Western Union, należy zgłosić się do dowolnej agencji Western Union,

2. Wypełnić formularz "Wypłata PLN" lub "Wypłata USD", w zależności od waluty wypłat oraz przedłożyć dowód tożsamości.

INFOLINIA 0801 120 224

https://www.westernunion.com/pl