• Wydarzenia
  • Drużyna naszych doradców z gwarantowanymi nagrodami konkursu Wyprawa Mastercard

Drużyna naszych doradców z gwarantowanymi nagrodami konkursu Wyprawa Mastercard

04-05-2022

Wyprawa Mastercard to interaktywny konkurs grywalizacyjny dla wszystkich doradców klienta pracujących w Grupie BPS, łączący w sobie cechy zabawy, rywalizacji i edukacji. Celem uczestników biorących udział w Wyprawie jest odkrycie wszystkich żywiołów rządzących wyspą Sycylią oraz zdobycie jak największej ilości wirtualnej waluty - euro. Walutę można zdobywać za rywalizację w pojedynkach wiedzowych, sprzedaż kart Mastercard  oraz wykonywanie  misji specjalnych.

Rywalizacja ma charakter drużynowy. W tej edycji każda Drużyna składa się z od minimum dwóch do maksymalnie trzech osób. Za stworzenie Drużyny odpowiada Kapitan, który rejestruje drużynę i zaprasza do niej koleżanki i kolegów z pracy.

Tegoroczny konkurs został podzielony na 4 etapy. Każdy z nich odkrywa ciekawostki dotyczące Sycylii, związane z konkretnym żywiołem.

Nagrodę główną stanowi kilkudniowa, pełna bezcennych wrażeń wycieczka na Wyspę Żywiołów – Sycylię. Na wycieczkę pojedzie aż  8 drużyn! Najlepsza drużyna z każdego z 5 rankingów grupowych oraz 3 najlepsze drużyny z rankingu generalnego. To aż 24 osoby!

W naszym banku zawiązało się 5 drużyn. Doradcy  bardzo aktywnie biorą udział w konkursie, czego dowodem jest,  że jedna z naszych drużyn ukończyła rywalizację  z wynikiem minimum 2000 euro i każdy członek tej drużyny otrzymał nagrodę gwarantowaną – plecak XD Desing Bobby.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie - Annie Kani-Kapitanowi Drużyny oraz Annie Pawlus i Marioli Świerczek za osiągnięcie wysokich wyników w konkursie oraz życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji wszystkim naszym drużynom i trzymamy kciuki za zdobycie nagrody głównej jaką jest wycieczka na Wyspę Żywiołów-Sycylię !

1 Kania Ania

 2 Kania Ania

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj