• - Aktualności
  • Bank Spółdzielczy KARPATIA – lider w kreowaniu nowych możliwości rozwoju gospodarczego w regionie

Bank Spółdzielczy KARPATIA – lider w kreowaniu nowych możliwości rozwoju gospodarczego w regionie

09-02-2024

To już drugie spotkanie z Przedsiębiorcami, zorganizowane przez Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA, na które tym razem zaproszeni zostali Przedstawiciele Biznesu działających na terenie powiatu sądeckiego i Miasta Nowy Sącz. Miejscem spotkania był Hotel Ibis w Nowym Sączu.

Zebranych Gości przywitał Wiceprezes Zarządu Banku Pan Maciej Palej, natomiast nad samym  przebiegiem spotkania czuwał Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Pan Łukasz Przybyłowicz, który przybliżył uczestnikom pełną ofertę produktową jak i usługową Banku w zakresie inwestycji oraz rozwoju ich biznesu.

Współorganizator wydarzenia, Krakowski Park Technologiczny przedstawił  możliwości uzyskania ulgi podatkowej jaką daje program: Polska Strefa Inwestycji. Całe spotkanie zamknęła prezentacja firmy ITCARD, mającej w swojej ofercie terminale płatnicze.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywny udział w dyskusji. Cieszymy się, że jako instytucja finansowa możemy być Waszym zaufanym partnerem do współpracy.

Po zakończeniu spotkania nasi Przedsiębiorcy jeszcze długo dyskutowali o możliwościach jakie daje współpraca z Bankiem Spółdzielczym KARPATIA przy udziale z  Krakowskim Parkiem Technologicznym, aby osiągnąć swoje cele biznesowe.

Bankowo do nas najbliżej!

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj