• - Aktualności
  • Bank Spółdzielczy KARPATIA organizatorem spotkania lokalnych przedsiębiorców z Krakowskim Parkiem Technologicznym

Bank Spółdzielczy KARPATIA organizatorem spotkania lokalnych przedsiębiorców z Krakowskim Parkiem Technologicznym

08-12-2023

W dniu 6 grudnia br. w siedzibie naszej placówki bankowej w Białce Tatrzańskiej odbyło się spotkanie lokalnych przedsiębiorców z Krakowskim Parkiem Technologicznym (KPT).

Konferencję otworzył Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego KARPATIA Pan Edward Tybor, podkreślając  znaczenie roli Banku w spieraniu lokalnych  inicjatyw na rzecz rozwoju biznesu.

Głównymi prelegentami byli pracownicy Krakowskiego Parku Technologicznego. W jasny sposób przedstawili zasady związane z programem Polskiej Strefy Inwestycji (PSI). Jest to forma wsparcia dla firm planujących nowe inwestycje, które w ramach PSI pozwolą na zwolnienie z podatku dochodowego CIT lub PIT, na okres 12 lub 15 lat.

Swoją prezentację mieli również dyrektorzy - Pan Łukasz Przybyłowicz, Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu oraz Pani Elżbieta Hodorowicz – Salach, Dyrektor I Oddziału, którzy poinformowali gości o pełnej ofercie zarówno produktowej jak i usługowej naszego Banku.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, podczas którego przedsiębiorcy jeszcze długo dyskutowali o możliwościach jakie daje współpraca z KPT i Bankiem Spółdzielczym KARPATIA.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za ich obecność oraz duże zainteresowanie tematem inwestycji. Mamy nadzieję na partnerską, bankową współpracę przy ich realizacji.

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj