Skip to main content
  • - Aktualności
  • Otwarcie IV Oddziału Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA w Krynicy Zdroju

Otwarcie IV Oddziału Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA w Krynicy Zdroju

17 maja 2024 r. w uroczystej atmosferze odbyło się oficjalne otwarcie nowej lokalizacji IV Oddziału Banku Spółdzielczego Ziem Górskich KARPATIA w Krynicy Zdroju przy ul. Kraszewskiego 1, tuż przy Pasażu Krynickim. Wydarzenie zgromadziło zaproszonych gości, wśród których znaleźli się lokalni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele tutejszego samorządu.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał Burmistrz Miasta Krynica Zdrój, Pan Piotr Ryba wspólnie z dyrektorem Oddziału, Panem Jackiem Fydą. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez Wiceprezesa Zarządu Banku, Pana Macieja Paleja, który podkreślił znaczenie nowej placówki dla lokalnej społeczności oraz wyraził nadzieję na dalszy rozwój i owocną współpracę z mieszkańcami Krynicy Zdroju. „Jesteśmy dumni, że możemy otworzyć nasz Oddział w sercu Krynicy Zdroju. Naszym celem jest nie tylko oferowanie najwyższej jakości usług bankowych, ale również wspieranie lokalnych inicjatyw i przedsiębiorców. Wierzymy, że nasza obecność przyczyni się do dalszego rozwoju tego pięknego regionu." - powiedział Maciej Palej podczas swojego wystąpienia.

Nowa lokalizacja IV Oddziału Banku Spółdzielczego KARPATIA została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodzie klientów. Bank oferuje szeroki zakres usług finansowych, w tym profesjonalne doradztwo oraz nowoczesne rozwiązania bankowe dostosowane do potrzeb zarówno osób prywatnych, jak i firm.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców z Krynicy Zdroju oraz okolic do odwiedzenia Oddziału i skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że nasza placówka przy ul. Kraszewskiego 1 stanie się ważnym punktem na mapie usług finansowych regionu.

Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA – Twój partner w finansach!

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj