• - Aktualności
  • VISA MOBILE - nowy sposób autoryzacji płatności za zakupy w Internecie

VISA MOBILE - nowy sposób autoryzacji płatności za zakupy w Internecie

01-07-2022

Z przyjemnością informujemy, że w naszym Banku jest już dostępna nowa metoda płatności za zakupy w internecie - Visa Mobile! Jest to nowy sposób autoryzacji płatności w sieci dla wszystkich posiadaczy kart Visa wydanych we wszystkich Bankach Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS.

Dzięki tej usłudze, nie ma potrzeby każdorazowego wpisywania danych karty jak jej numer, data ważności, kod CCV czy też imię i nazwisko posiadacza karty. Płacąc Visa Mobile wystarczy podać numer telefonu komórkowego.

Co zrobić aby skorzystać z usługi:

Krok 1

Aby Klient mógł skorzystać z usługi, jest pobranie aplikacji Visa Mobile ze sklepu z aplikacjami mobilnymi na telefon.

Krok 2

Dodanie do portfela Visa Mobile w aplikacji mobilnej aktywnej karty płatniczej Visa, wydanej przez Bank ze Zrzeszenia BPS. Dodanie karty przebiega bardzo szybko i intuicyjne, aplikacja prowadzi użytkownika przez kolejna etapy, w których podaje się numer karty, adres e-mail i numer telefonu, a także ustawia zabezpieczenie aplikacji (PIN lub biometria).

Tych kilka czynności wystarczy, aby rozpocząć płacenie za zakupy on-line. Po wybraniu na stronie sklepu Visa Mobile jako sposobu zapłaty za zakupy internetowe i wpisaniu swojego numeru telefonu, wystarczy zatwierdzić transakcję w aplikacji Visa Mobile na swoim telefonie

Rozwiązanie Visa Mobile przeznaczone jest wyłącznie do płatności w sklepach internetowych.

Dostępność usługi zależy od sklepu lub operatora płatności, który ten sklep obsługuje.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i do korzystania z usługi!

 

                                                       

4 Slider na FB 1080X1080

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj