Złóż wniosek w Programie 500+ w naszym Banku

01-02-2021

Z przyjemnością informujemy, że Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA umożliwia swoim klientom złożenie wniosku o wypłatę świadczenia w programie „Rodzina 500+” w bankowości elektronicznej. Każdy Klient posiadający dostęp do bankowości elektronicznej - eBankNet może, bez wychodzenia z domu, samodzielnie wypełnić i złożyć wniosek o wypłatę świadczenia.

Wystarczy zalogować się do systemu i w zakładce "Wnioski" wybrać opcję: "Wnioski 300+ 500+".

 

 

 

Po wybraniu rachunku, na który ma przychodzić świadczenie i zaakceptowaniu operacji (w aplikacji mobilnej lub za pomocą smsa) zostaną Państwo przeniesieni do portalu, gdzie można złożyć wniosek.

 

W pierwszym kroku należy wybrać wniosek, który chcemy złożyć:

A następnie wybrać odpowiedni okres świadczenia:

 

Wprowadzić brakujące dane wnioskodawcy (część danych jak np. imię i nazwisko wprowadzane jest automatycznie z danych rachunku), wybrać z listy Organ prowadzący a po kliknięciu "Dalej" wprowadzić dane dzieci. W kolejnym kroku należy zaznaczyć oświadczenie o prawdziwości wprowadzonych na wniosku danych i miejscu przebywania a następnie kliknąć na "Wyślij wniosek".

Jeżeli dane na wniosku były wprowadzone prawidłowo, wyświetli się informacja o złożeniu wniosku. Na dole strony będzie można pobrać w formacie pdf Wniosek oraz potwierdzenie jego złożenia. Zgodnie z informacją na stronie, przesłane dane są automatycznie kasowane, dlatego nie będzie możliwości ponownego pobrania wydruku po zamknięciu strony.

 

Znajdziesz nas też tutaj