• - Aktualności
  • Bank Spółdzielczy KARPATIA gościem finału Grand Prix Południe Judo

Bank Spółdzielczy KARPATIA gościem finału Grand Prix Południe Judo

02-06-2023

W dniu 28 maja 2023 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bielsku- Białej miał miejsce Finał GRAND PRIX POŁUDNIE JUDO!!! Jego organizatorem było Podbeskidzkie Towarzystwo Sportowe JANOSIK z Bielska - Białej.

Klub PTS JANOSIK wywalczył pierwsze miejsce drużynowo 🏆, a jego zawodnicy zdobyli 22 medali złotych, 23 medali srebrnych oraz 11 medali brązowych.

To kolejny sukces Klubu!

Dzień wcześniej, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Rybniku młodzi judocy z Janosika zdobyli 2 srebrne medale (Lena Peszek, Wojciech Drąg).

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom, a Panu Prezesowi PTS Janosik Panu Tomaszowi Chmielniakowi gratulujemy wyników i kolejnej udanej imprezy.

Jednym z zaproszonych gości i sponsorów wydarzenia - był Bank Spółdzielczy KARPATIA.