Wyłoniono zwycięzców regionalnego etapu X edycji konkursów Programu TalentowiSKO. Pod koniec marca br., po sześciu miesiącach trwania konkursów, uczestnicy przesłali do oceny swoje prace. Po zebraniu wszystkich prac zostali wyłonieni zwycięzcy I etapu. Regionalne Komisje Konkursowe wybrały najlepsze prace w poszczególnych regionach.
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej zajęła I miejsce
w konkursie: „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym” w regionie Kraków.
W ramach Programu TalentowiSKO odbyły się dwa konkursy:
- „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”, w którym brały udział szkoły podstawowe. Uczniowie mieli za zadanie przygotować albumy fotograficzne przedstawiające przedmioty codziennego użytku, które zyskały drugie życie oraz przeprowadzić wywiady z dorosłymi na temat oszczędzania. W konkursie nagradzane są szkoły oraz opiekunowie SKO.
- „Inkubator szkolnych biznesów”, w którym młodzież ze szkół ponadpodstawowych przygotowywała biznesplan, przedstawiała go w prezentacji multimedialnej, a następnie przekonywała Komisję do swojego projektu podczas krótkiego nagrania w formie tzw. elevator speech. Nagrody w tym konkursie trafiają bezpośrednio do uczniów.
Bardzo serdecznie dziękujemy Szkołom z terenu działania naszego Banku za wzięcie udziału w konkursach oraz serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!