Skip to main content
  • - Aktualności
  • BS KARPATIA wspiera lokalne inicjatywy – Beskidian Cup Turniej Siatkówki Plażowej

BS KARPATIA wspiera lokalne inicjatywy – Beskidian Cup Turniej Siatkówki Plażowej

04-07-2024

Beskidian CUP to coroczny turniej siatkówki plażowej, który ma swoje korzenie w malowniczym Wieprzu, w gminie Radziechowy-Wieprz. Pierwsza edycja turnieju odbyła się w roku 2017 i od tamtej pory Beskidian Cup stał się nieodłączną częścią letniego kalendarza wydarzeń sportowych w regionie. Impreza przyciąga zarówno zawodników, jak i kibiców z różnych części Polski, tworząc niepowtarzalną atmosferę rywalizacji i integracji społecznej. Beskidian Cup nie tylko promuje aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia, ale także kładzie duży nacisk na współpracę oraz fair play.

8 edycja turnieju odbyła się w dniach 22-23 czerwca 2024 roku a Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA po raz kolejny miał zaszczyt być partnerem tego wyjątkowego wydarzenia.

Zainteresowanie uczestnictwem w tej edycji turnieju było ogromne, w sumie wzięło w nim udział 28 par mixtowych i 23 pary męskie. Rozgrywki toczyły się w formule równoległej (1 boisko turniej męski / 2 boisko turniej mixtowy). Turniej przyciągnął również wielu kibiców  zarówno ze społeczności lokalnej jak i z poza niej.

Gratulujemy organizatorom za przygotowanie tak wspaniałego wydarzenia oraz dziękujemy za umożliwienie partnerstwa. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wnieść swój wkład w rozwój naszej lokalnej społeczności, wspierając inicjatywy, które promują aktywność fizyczną, zdrowy styl życia i integrację. Cieszymy się że z roku na rok turniej staje się coraz bardziej doniosłym wydarzeniem w skali regionalnej.

Do zobaczenia za rok!

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj