Skip to main content

BS KARPATIA wspiera lokalne inicjatywy - SZCZYRK CUP

10-07-2024

SZCZYRK CUP 2024

Nie tylko odbywające się  właśnie Mistrzostwa Europy przyciągają naszą uwagę. W dniu 6 lipca 2024 na kompleksie boisk sportowych przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Szczyrku odbył się drugi amatorski turniej drużyn piłkarskich  SZCZYRK CUP 2024. Organizatorami turnieju byli Urząd Miasta Szczyrk oraz Zarząd Osiedla nr 6 w Szczyrku.

Każda z drużyn wystawiła po maksymalnie 10 zawodników, z których w każdym meczu jednocześnie grało 6 z nich. Turniej rozgrywano w dwóch grupach, metodą każdy z każdym. Tak wyłoniono pary półfinałowe i finałową dwójkę.

W rozgrywkach wzięły udział drużyny:

>>DOM BUD PLUS

>>DRUŻYNA KAWALERA

>>KARPATIA SZCZYRK

>>KOLESIOSTWO

>>OGIEŃ W SZOPIE

>>OSP  SZCZYRK

>>PIŁKARSCY POKERZYŚCI

>>SKŁAD WĘGLA I PAPY

Turniej wygrała DRUŻYNA KAWALERA, która w finale pokonała drużynę PIŁKARSKICH POKERZYSTÓW. Trzecie miejsc zajęła drużyna KOLESIOSTWO.  Królem strzelców turnieju został Dominki Kępys, a Najlepszym Bramkarzem Patryk Sadlok!

Co prawda drużyna KARPATIA SZCZYRK w tym roku nie zmieściła się na podium, ale wykazała wielką wolę walki oraz ducha piłkarskiego zaangażowania.

Puchary dla zwycięzców, medale oraz dyplomy wręczali: Burmistrz Miasta Szczyrk – Pan Antoni Byrdy, Wiceprzewodniczący Komisji Kultury, Sportu, Turystyki i Promocji RM w Szczyrku Pan Daniel Kempny, Przewodniczący Zarządu Osiedla nr 6 Pan Kazimierz Sieracki,  członkowie Zarządu Osiedla – Panowie Damian Laszczak i Borys Matlak oraz jeden z pierwszych pomysłodawców i organizatorów Turnieju – Pan Ryszard Cembala.

Turniej gromadzi coraz większa liczbę uczestników oraz widzów, w tym roku zgłosiło się wiele drużyn które nie mogły wziąć udziału ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.

Gratulujemy Zwycięzcom, Zawodnikom i Organizatorom!

Cieszymy się że jako Bank Spółdzielczy Ziem Górskich KARPATIA  mogliśmy wesprzeć ten turniej i w nim uczestniczyć.

Cookies
Znajdziesz nas też tutaj